Úspech na trhu práce II.

Nápad pre najviac zaneprázdnených!

Ako byť úspešný vo výberovom rozhovore? Pokračovanie úspešnej novinky pre najviac zaneprázdnených! V trojhodinových blokoch v čase od 16.00 do 19.00 hod. záujemcov o novú pracovnú pozíciu prevedieme tréningovou metódou cez úskalia výberového rozhovoru. Absolvovanie I.bloku nie je podmienkou k účasti na ďalších. Termíny ďalších stretnutí si môžete dohodnúť s lektorkou po obsahovej aj časovej stránke, rovnako Vám vieme vyhovieť aj vo víkendových dňoch.

Program

16.00 - 19.00
- Priebeh pracovného rozhovoru (príchod, prvý dojem, predstavenie, verbálna, neverbálna, komunikácia, načúvanie, otázky...) - Zásady efektívneho odovzdávania a prijímania informácií - Umenie klásť otázky a viesť rozhovor, keď ja som uchádzač - čo sa smiem spýtať? - Testy vo výberoch(osobnostné, IQ, vedomostné, prípadové a sociálnopsychologické hry, assessment centrum...) - Nácvik pracovného rozhovoru - Najčastejšie chyby a ako sa ich vyvarovať - diskusia a individuálne poradenstvo

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

23. September 2019

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

89,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v roku 2018, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2019 zľavu 5%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete na kurz zadarmo!

  • Získajte jarnú zľavu! Všetky prihlášky zaregistrované do 30.6.2019 odmeníme 15% zľavou z účastníckeho poplatku!

    Ďalšie zľavy pri jednotlivých kurzoch!

Prihláste sa online

Prihlášku online odošlite najneskôr 5 dní pred požadovaným termínom podujatia.