Úspech na trhu práce II.

Nápad pre najviac zaneprázdnených!

Ako byť úspešný vo výberovom rozhovore? Pokračovanie našej vyhľadávanej novinky pre skutočných záujemcov o zamestnanie! Aj individuálnou formou v čase od 16.00 do 19.00 hod. Vás tréningovou metódou prevedieme cez úskalia výberového rozhovoru. Absolvovanie I.bloku nie je podmienkou k účasti na ďalších. Termíny ďalších stretnutí si môžete dohodnúť s lektorkou po obsahovej aj časovej stránke, rovnako Vám vieme vyhovieť aj vo víkendových dňoch.

Program

16.00 - 19.00
- Priebeh pracovného rozhovoru (príchod, prvý dojem, predstavenie, verbálna, neverbálna komunikácia, načúvanie, otázky...) - Zásady efektívneho odovzdávania a prijímania informácií - Umenie klásť otázky a viesť rozhovor, keď ja som uchádzač - čo sa smiem spýtať? - Testy vo výberoch(osobnostné, IQ, vedomostné, prípadové úlohy, assessment centrum...) - Nácvik pracovného rozhovoru - Najčastejšie chyby a ako sa ich vyvarovať - diskusia a individuálne poradenstvo

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

Dohodnite si termín

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

Cena dohodou

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v rokoch 2022 a 2023, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2024 zľavu 10%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete Vy na kurz zadarmo!

Dohodnúť termín