Time management alebo Ako to stihnem?

Jednodňový tréning riadenia seba v čase. Obsahom sú aj návrhy riešení efektívneho využitia času, upozornenia na workoholizmus ako životný názor a hrozby syndrómu vyhorenia.

Program

8.00 - 8.30
Prezentácia účastníkov.
8.30 - 12.30
Dôležité stavebné kamene môjho života Kto a čo ma oberá o drahocenný čas? Návrhy riešení efektívneho využitia času. Nový fenomén v Time managemente: Home office - skúsenosti a odporúčania Multitasking je mýtus, singletasking je prejavom disciplíny a koncentrácie Dôležitosť má prednosť pred naliehavým: Kompas alebo hodiny? Cvičenie z každodenného života "Čo som si našiel na stole?"
12.30 - 13.15
Obedňajšia prestávka.
13.15 - 16.30
Som workoholik a som na to hrdý? Workoholizmus ako životný názor Syndróm vyhorenia – týka sa práve mňa? Work life balance je... Plánovanie života "Od konca". Akú používate základnú jednotku plánovania času? Stavebné kamene týždenného plánu

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

28. Máj 2024

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

135,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v rokoch 2022 a 2023, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2024 zľavu 10%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete Vy na kurz zadarmo!

Prihláste sa online

Prihlášku online odošlite najneskôr 5 dní pred požadovaným termínom podujatia.