Prezentačné zručnosti

12- hodinový tréning prezentačných zručností s individuálnym videotréningom, zameraný na rôzne prezentačné situácie, zvládanie trémy, špecifických, aj nepríjemných poslucháčov.Na prianie našich klientov sme upravili čas realizácie tohto tréningu na praktických 1 a pol dňa, kedy dostanete všetky zručnosti rýchlejšie a lacnejšie!

Program

1. deň

13.30
Prezentácia účastníkov
14.00 - 17.00
Kde najčastejšie prezentujem: nočné mory z poslucháčov, prostredia, obsahu, procesu... Neplánovaný príspevok (extempore) nácvik, analýza a spätné väzby, odporúčané pravidlá Profesionálny imidž prezentátora -Verbálne a neverbálne zložky, priestor a pohyb Práca s prezentačnými pomôckami, vizualizácia, jej zásady, názorné pomôcky... Ako sa dospelí učia a vnímajú informácie – sebapoznanie prostredníctvom dotazníka

2. deň

9.00 - 12.30
Zodpovedanie otázok z minulého dňa. Charakteristické znaky rôznych typov ľudí v situácii prezentácie a ich rôzne potreby - cvičenie. Tréma pri prezentácii a ako ju zvládnuť Príprava individuálnej prezentácie
12.30 - 13.15
Obedňajšia prestávka
13.15 - 16.00
Individuálne prezentácie, analýza a spätná väzba s odporúčaniami pre zlepšenie. Otázky poslucháčov bývajú aj nepríjemné – ako ich so cťou zvládnuť? Problémové typy poslucháčov – čo na ktorého platí? Chyby pri prezentovaní. Akčný plán: individuálna práca na tému: čo urobím pre zvýšenie úrovne profesionálnej prezentácie?

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

Dohodnite si termín

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

225,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v rokoch 2022 a 2023, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2024 zľavu 10%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete Vy na kurz zadarmo!

Dohodnúť termín