Profesionálny imidž v skratke III.

Úžasný imidž každý deň!  Novinka pre najviac zaneprázdnených! 

Tretia časť kurzu Profesionálny imidž v skratke, zameraná špeciálne na imidž dámy vo všedný pracovný deň aj pri reprezentačných udalostiach. V trojhodinovom stretnutí v čase od 17.00 do 20.00 hod. Vám tréningovou metódou odborníčka na úpravu imidžu priblíži niektoré zásady a pôsobivé prvky úpravy pleti pri zachovávaní profesionálneho imidžu počas výkonu práce. Absolvovanie I. a II.bloku nie je podmienkou k účasti na ďalších. Rovnako podmienkou účasti nie je nákup žiadnych kozmetických produktov. Stretnutie má poradenský a zážitkový ráz.

Program

17.00 - 20.00
- Celková starostlivosť o pleť (kedy je žena krásna) - Ako sa upraviť do práce pri zachovaní prísnych pravidiel biznis etikety - V ktorej pozícii reprezentujem seba a ako, ako a kedy šéfa atď. – praktická ukážka (pleť, nechty, vône) - Spoločenská udalosť: reprezentujem firmu – praktická ukážka (pleť, nechty, vône) - Diskusia a individuálne poradenstvo

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

Dohodnite si termín

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

109,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v rokoch 2020 a 2021, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2022 zľavu 10%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete Vy na kurz zadarmo!

Dohodnúť termín