Time management a stres v asistentskej praxi

Už od r.1952 sa v Európe oslavuje tretí aprílový štvrtok Deň asistentiek! My vám prinášame ako darček jednodňový tréning na získanie zručností organizovania povinností svojich aj svojho nadriadeného, návody pre prácu s prioritami, oboznámite sa s náročnosťou i výhodami delegovaných povinností. Nie je nevyhnutné žiť v strese!

Program

8.15 - 8.30
Prezentácia účastníkov
8.30 - 12.30
Kto a čo ma oberá o drahocenný čas? Nedostatky v práci nadriadeného, či asistenta. Multitasking je mýtus, singletasking je prejavom disciplíny a koncentrácie Dôležité má prednosť pred naliehavým: uprednostním kompas alebo hodiny? Prípadová štúdia zo života asistenta/asistentky. Cvičenie: aké máme skryté zdroje času? Odhaľte svoje zdroje stresu a možno ich eliminujeme aj zmenou slovníka
12.30 - 13.15
Obedová prestávka.
13.15 - 16.30
Časový program nadriadeného a asistentky, cvičenie na zostavovanie denného programu pre nadriadeného. Spolupráca nadriadeného a asistenta - bez stresu, ale s výhodami. Máte ideálneho nadriadeného? Delegovanie právomocí: nadriadený – asistent a kto z toho vyťaží? Ako sa zachovať, keď... Riešenie konkrétnych náročných situácií na sekretariáte. Individuálne akčné plány k prebranej téme: čo urobím pre zvýšenie úrovne vlastnej profesionality?

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

Dohodnite si termín

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

105,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v rokoch 2020 a 2021, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2022 zľavu 10%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete Vy na kurz zadarmo!

Dohodnúť termín