Vyjednávanie - pre Teba výhoda, pre mňa úspech

Jednodňový tréning pre manažérov a obchodných zástupcov s nácvikom úspešných vyjednávacích taktík. Osvedčenie o absolvovaní je samozrejme v cene účastníckeho poplatku.

Program

8.30 - 9.00
Prezentácia účastníkov.
9.00 - 12.30
Základné predpoklady úspešného vyjednávacieho/rokovacieho procesu, vyjednávacie formulácie. Sebapoznávací dotazník - aky som vyjednávač? Vyjednávacie stratégie – (spôsoby správania, výrazové prostriedky, reakcie druhej strany, dopad na vzťahy...) Zvládanie konfliktu pri vyjednávaní Techniky vyjednávania a postup pri vyjednávaní
12.30 - 13.15
Obedňajšia prestávka.
13.15 - 16.30
Prípadová hra – ilustrácia rôznych vyjednávacích štýlov.Základné princípy vyjednávania – analýza videozáznamu. Príprava na vyjednávanie ako základ zvládania emócií Zvládanie nečistých trikov a manipulácií. Situácie, kedy je a kedy nie je vhodné vyjednávať. Záver, zhodnotenie efektívnosti tréningovej aktivity.

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

3. Jún 2020

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

137,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v roku 2019, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2020 zľavu 5%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete na kurz zadarmo!

  • jarná zľava: Pri objednávke akejkoľvek aktivity z našej ponuky do 29.2.2020 máte u nás zľavu ďalších 5% z celkovej ceny!

Prihláste sa online

Prihlášku online odošlite najneskôr 5 dní pred požadovaným termínom podujatia.