Vyjednávanie - pre Teba výhoda, pre mňa úspech

Jednodňový tréning pre manažérov a obchodných zástupcov s nácvikom úspešných vyjednávacích taktík. Osvedčenie o absolvovaní je samozrejme v cene účastníckeho poplatku.

Program

8.30 - 9.00
Prezentácia účastníkov.
9.00 - 12.30
Základné predpoklady úspešného vyjednávacieho/rokovacieho procesu, vyjednávacie formulácie. Sebapoznávací dotazník - aký som vyjednávač? Vyjednávacie stratégie – spôsoby správania, výrazové prostriedky, reakcie druhej strany, dopad na vzťahy... Zvládanie konfliktu pri vyjednávaní Techniky vyjednávania a postup pri vyjednávaní
12.30 - 13.15
Obedňajšia prestávka.
13.15 - 16.30
Prípadová hra – ilustrácia rôznych vyjednávacích štýlov Základné princípy vyjednávania Príprava na vyjednávanie ako základ zvládania emócií Zvládanie nečistých trikov a manipulácií. Situácie, kedy je a kedy nie je vhodné vyjednávať.

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

Dohodnite si termín

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

125,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v rokoch 2020 a 2021, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2022 zľavu 10%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete Vy na kurz zadarmo!

Dohodnúť termín