Riadenie zmeny v organizácii

Základný tréning v rozsahu 8 hodín s možnosťou ďalšej nadstavby: akúkoľvek systémovú zmenu v organizácii majú vedieť riadiť a odkomunikovať kompetentní a zruční manažéri.

Program

8.30 - 9.00
Registrácia účastníkov, organizačné záležitosti
9.00 - 12.30
Čo je to zmena a čo organizačná zmena? Rozličné prežívanie zmeny Prečo ľudia odmietajú zmenu? Najčastejšie chyby pri zavádzaní zmien Prečo to nemôže byť už zajtra? Časový faktor zavádzania zmeny, krivka zmeny Podniková kultúra a pripravenosť podniku na zmenu Stanovenie cieľov a konkrétnych prínosov plánovanej zmeny v budúcom živote podniku
12.30 - 13.15
Obedňajšia prestávka
13.15 - 17.00
Odpor jen zákonitý, ale ako ho zvládnuť a kto sú agenti zmeny Význam komunikácie organizačnej zmeny so zamestnancami a s externým prostredím Kto by mal riadiť komunikáciu organizačnej zmeny? Motivácia k zmene – ako s ňou pracovať u druhých i u seba Postup plánovania osobnej zmeny Predpoklady úspechu zmeny

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

Dohodnite si termín

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

139,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v rokoch 2022 a 2023, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2024 zľavu 10%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete Vy na kurz zadarmo!

Dohodnúť termín