Výber zamestnancov

Špeciálna zľava! Ak sa nám ozvete (telefonicky, resp.online prihláškou) do 13.3.24, získate od nás zľavu 10%!

Jednodňový tréning určený najmä pre personalistov, ale aj manažérov a majiteľov firiem, ktorí si chcú prehĺbiť svoje zručnosti realizovať výberové konania so zohľadnením personálnych a psychologických aspektov výberového procesu. Na tréningu obdržíte súbor objektivizačných metód, napr. vysoko efektívnu metódu interview a ďalších nástrojov poznávania ľudí. Na požiadanie účastníkov zo štátnej správy zaradíme do programu aj príslušné state zo Zák.55/2017.

Program

8.00 - 8.30
Prezentácia účastníkov.
8.30 - 12.15
Základné predpoklady úspešného výberového procesu. Stanovovanie merateľných kritérií a metódy ich objektivizácie. Perfektný profesionálny životopis a motivačný list Osvedčená štruktúra výberového rozhovoru. Neverbálne signály uchádzača - nakoľko je užitočné im rozumieť? Je lepšie vo výberovom rozhovore viac počúvať alebo viac hovoriť? Nácvik jednotlivých zručností počas celého dopoludnia.
12.15 - 13.00
Obedová prestávka.
13.00 - 16.00
Užitočné typy otázok, smerujúcich k cieľu - požadovanej úrovni poznania uchádzača. Efektívna metóda STAR (alebo behaviorálna metóda) - nácvik Vyhodnotenie výberového procesu, odpovede uchádzačom. Najdôležitejšie zásady dobrého výberu. Priestor na otázky počas celého popoludnia.
16.00 - 16.30
Ako sa zachovať, keď... Riešenie konkrétnych náročných situácií z výberového procesu.

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

11. Jún 2024

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

142,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v rokoch 2022 a 2023, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2024 zľavu 10%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete Vy na kurz zadarmo!

Prihláste sa online

Prihlášku online odošlite najneskôr 5 dní pred požadovaným termínom podujatia.