Profesionálny imidž v skratke II.

Pokračovanie úspešnej novinky pre najviac zaneprázdnených!

V trojhodinových blokoch v čase od 16.00 do 19.00 hod. Vám tréningovou metódou priblížime niektoré ďalšie prvky správania s dôrazom na vystupovanie v zmysle biznis etikety a zachovávanie profesionálneho imidžu počas výkonu práce. Absolvovanie I.bloku nie je podmienkou k účasti na ďalších.Termíny stretnutia si môžete dohodnúť s lektorkou po obsahovej aj časovej stránke, rovnako Vám vieme vyhovieť aj vo víkendových dňoch.

Program

16.00-19.00
Pravidlá biznis etikety pri rokovaní - usadenie prítomných (aj pri ďalších typoch sedenia) Zručnosti práce s komunikačnou technikou - pokračovanie: Zvládanie požiadaviek profesie v e-mailovom kontakte podľa „netikety”. Etiketa, zdvorilosť a jej hranice a ako to zladiť s asertivitou? Ako korektne jednať so šéfom a ako mu povedať "nie"? Odporúčané a povolené neverbálne signály a ich vplyv na úspech v jednaní - cvičenia, riadená diskusia, otázky a odpovede na konkrétne situácie. Nácvik jednotlivých zručností počas celého popoludnia.

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

Dohodnite si termín

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

89,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v rokoch 2022 a 2023, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2024 zľavu 10%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete Vy na kurz zadarmo!

Dohodnúť termín