Ako zabrániť syndrómu vyhorenia?

Jednodňový tréning riadenia seba v čase s upozornením na workoholizmus ako životný názor a hrozbu syndrómu vyhorenia. Na tréningu sa stretnú všetci, ktorí si chcú zmysluplne usporiadať najbližšie dni, mesiace a roky svojho života.

Program

8.30 - 12.00
Sebapoznávanie : Osobná efektívnosť a výkonová krivka. Dôležité stavebné kamene môjho života Kto a čo ma oberá o drahocenný čas? Nový fenomén v Time managemente: Home office - skúsenosti a odporúčania Som workoholik a som na to hrdý? Workoholizmus ako životný názor Syndróm vyhorenia – týka sa práve mňa? Sebapoznávací dotazník
12.00 - 12.45
Obedňajšia prestávka
12.45 - 16.00
Cvičenie z každodenného života "Čo som si našiel na stole”? „Multitasking“ je mýtus, „singletasking“ je prejavom disciplíny a koncentrácie Nezvládnuteľná hora problémov vytvorená “prokrastináciou” Dôležitosť má prednosť pred naliehavým: Kompas alebo hodiny? Aká je základná jednotka plánovania času? Stavebné kamene týždenného plánu Individuálne akčné plány : čo urobím pre zvýšenie úrovne svojho sebariadenia?

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

Dohodnite si termín

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

142,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v rokoch 2022 a 2023, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2024 zľavu 10%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete Vy na kurz zadarmo!

Dohodnúť termín