Ako vybrať najlepšieho II.

Novinka pre najviac zaneprázdnených - pokračovanie! V trojhodinových blokoch v čase od 17.00 do 20.00 hod. Vás tréningovou metódou prevedieme ďalšími krokmi výberového procesu. Absolvovanie I.bloku nie je podmienkou k účasti na ďalších. Termíny ďalších stretnutí si môžete dohodnúť s lektorkou po obsahovej aj časovej stránke, rovnako Vám vieme vyhovieť aj vo víkendových dňoch.

Program

17.00 - 20.00
- Neverbálne signály uchádzača - nakoľko je užitočné im rozumieť? - Je lepšie vo výberovom rozhovore viac počúvať alebo viac hovoriť? - Užitočné typy otázok, smerujúcich k cieľu - požadovanej úrovni poznania uchádzača - Efektívna metóda STAR (behaviorálna metóda) - pokračovanie a nácvik - Možnosti a zdroje získavania nových zamestnancov - Nácvik jednotlivých zručností počas celého popoludnia.

Miesto konania

Kladnianska 34, Bratislava - Prievoz

Termíny

Dohodnite si termín

Lektori

PhDr. Viera Trnková

Cena

55,- €

Získajte extra zľavy!

  • Všetci klienti, ktorí sa zúčastnili na vzdelávacích alebo konzultačných aktivitách firmy PERKON v roku 2018, budú mať po prihlásení sa na naše aktivity v r. 2019 zľavu 5%!

  • Ak ste študent a prídu s Vami na kurz ďalší 2 kamaráti, zaplatíte za Vašu účasť len polovičnú cenu. A za 3 kamarátov idete na kurz zadarmo!

Dohodnúť termín